Rezerwacja
Menu

Sprawdź termin

29 Maj '20
30 Maj '20
Rezerwacja
Rezerwacja jest chwilowo niedostępna.
Zapraszamy do kontaktu z recepcją
Zapytaj o ofertę
Oferty specjalne Kup voucher

Wycieczki piesze

Więcej

Do zobaczenia na szlaku!

Niezależnie od pogody czy sezonu, wychodząc poza mury naszego hotelu, można udać się na górską wycieczkę – pieszo, w stylu nordic-walking lub rowerem. Położony niemal w samym centrum Piwnicznej Leśny Park Zdrojowy (Góra Kicarz) jest wprost idealną bazą wypadową dla wszystkich wędrowców.

Ponadto prawdziwą gratką dla turystów są też: Wieża Widokowa na Eliaszówce oraz Chata Magóry.

Pierwsza z atrakcji – zlokalizowana za górami, za lasami, za rozległymi polanami, to wysoka na 20 m wieża widokowa, która pozwala dojrzeć… Sprawdźcie sami co! 

Druga to stara, góralska chata - doskonały pomysł na wycieczkę na quadach (zimą – na skuterach śnieżnych). Po przybyciu do górskiej chaty zapraszamy na ognisko i nocleg w swojskich wnętrzach. Rano, po śniadaniu, powrót do hotelu.

SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI O ORGANIZOWANYCH PRZEZ HOTEL ATRAKCJACH TURYSTYCZNYCH UDZIELI PAŃSTWU RECEPCJA POD NR TEL.: 18 262 06 06.

Zobacz wszystkie

Nagrody

  • nagroda1​​
  • nagroda2
  • nagroda3
  • nagroda4
  • nagroda5

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013

Unia Europejska
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij