Rezerwacja
Menu

Sprawdź termin

19 Sty '22
20 Sty '22
Rezerwacja
Rezerwacja jest chwilowo niedostępna.
Zapraszamy do kontaktu z recepcją
Zapytaj o ofertę
Oferty specjalne Kup voucher
Kup voucher

JuniorSPA

Więcej

HedoniSPA to także atrakcje dla najmłodszych. Dzieci zapraszamy CODZIENNIE na delikatne i bezpieczne zabiegi pełne owocowych i czekoladowych zapachów oraz wspaniałej zabawy!

Maluchy w saunie

Codziennie w godzinach 14:00 – 17:00 strefa saun zarezerwowana jest dla naszych najmłodszych gości. Zapraszamy na lekkie i bezpieczne miniseanse saunowe przeprowadzane przez wyszkolonych saunamistrzów. Seanse dla juniorów są dostępne bezpłatnie w czasie całego pobytu gości z dziećmi korzystających z noclegu w hotelu!

Masaż Superbohatera

Delikatny masaż dla chłopców polegający na wykorzystaniu technik masażu relaksacyjnego z dodatkiem owocowego masełka. Przed rozpoczęciem zabiegu obowiązuje rytuał w formie owocowego poczęstunku.
Czas trwania zabiegu: 30 min. Cena: 90,00 zł

Zaczarowany Masaż Wróżki

Delikatny masaż dla dziewczynek polegający na wykorzystaniu technik masażu relaksacyjnego z dodatkiem owocowego masełka. Przed rozpoczęciem zabiegu obowiązuje rytuał w formie owocowego poczęstunku.
Czas trwania zabiegu: 30 min. Cena: 90,00 zł

CzekoSPA

Delikatny masaż dla dzieci z wykorzystaniem technik masażu relaksacyjnego na bazie masła czekoladowego. Przed rozpoczęciem obowiązuje rytuał w formie czekoladowego poczęstunku.
Czas trwania zabiegu: 30 min. Cena: 90,00 zł.

Tęczowe pazurki małej księżniczki - NOWOŚĆ!

Malowanie paznokci inspirowane dziecięcą wyobraźnią małych dam.
Czas trwania: 15 min Cena: 20,00 zł

Owocowe czarrry-marry - NOWOŚĆ!

Rytuał rozpoczyna się kąpielą z bananowo-melonowymi olejkami i obserwacją buzującej w kąpieli owocowej kuli. Następnie wykonany zostaje masaż całego ciała przy użyciu  owocowego musu.
Czas trwania: 60 min. Cena: 180,00 zł

Witaminowa kąpiel - NOWOŚĆ!

Relaksująca kąpiel połączona z witaminową pielęgnacją.
Czas trwania: 30 min. Cena: 90,00 zł

Zabiegi JuniorSPA dostępne są wyłącznie za zgodą rodziców dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Nagrody

  • nagroda1​​
  • nagroda2
  • nagroda3
  • nagroda4
  • nagroda5

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij