Rezerwacja
Menu

Sprawdź termin

04 Gru '21
05 Gru '21
Rezerwacja
Rezerwacja jest chwilowo niedostępna.
Zapraszamy do kontaktu z recepcją
Zapytaj o ofertę
Oferty specjalne Kup voucher
Kup voucher

Hotel

Więcej

4-gwiazdkowy butikowy hotel w stylu etno, HedoniSPA, nowoczesne centrum konferencyjne i Restauracja Czarna Owca. Hotel Piwniczna SPA & Conference, czarna owca wśród hoteli, zdobywca tytułów Super Star w kat. Rising Star w 1. historycznej edycji konkursu HOTEL BRAND AWARDS 2015, OBJAWIENIE ROKU SPA, 1. miejsce  w konkursie SPA PRESTIGE AWARDS 2014/15, Sukces Roku 2015, Najlepszy Obiekt Noclegowy Beskidu Sądeckiego oraz NAJWYŻSZA JAKOŚĆ QUALITY INTERNATIONAL 2014. 

Wypoczynek w folkowym klimacie

Zamiast umywalek – rękodzieła, etniczne wzory na elewacji, owce we wnętrzach, a pod ziemią HedoniSPA – tak wygląda 4-gwiazdkowy Hotel Piwniczna SPA & Conference, w którym każdego dnia na śniadanie wypieka się chleb.

Hotel Piwniczna SPA & Conference to jedyny butikowy hotel w Polsce zaprojektowany w stylu etnodesign, który łączy elementy folkloru łemkowskiego z oszczędnym i eleganckim minimalizmem. Wystrój i kolorystyka hotelu nawiązują do bogatej kultury Czarnych Górali, jak nazywa się górali rytersko-piwniczańskich. Tradycyjne motywy regionalne wyrażają się w licznych dodatkach i elementach użytkowych, które wzbogacają nowoczesne i funkcjonalne wnętrza. Na szczególną uwagę zasługuje lampa nad barem oraz lada recepcji - mozaika z cienkich kawałków drewna, wykonane przez zakopiańskiego artystę, Jerzego Sarkowicza.

Hotel w owczej skórze

Owcze motywy są wszechobecne w hotelu "Piwniczna". Zarówno w wystroju wnętrz, jak i w kuchni hotelowej restauracji “Czarna Owca”, serwującej m. in. dania przygotowane z wykorzystaniem owczych produktów. Oryginalnie i różnorodnie tak w skrócie można opisać hotel, w którym każdy pokój jest inny, wyjątkowy. Tak jak wyjątkowi są jego goście. Są pokoje pełne owiec, które można zliczyć przed snem, są i takie, w których można wziąć gorącą kąpiel w zaciszu… Salonu.

Czysta przyjemność

Hotel "Piwniczna" to hotel dla każdego, kto chce odpocząć w otoczeniu gór, w folkowej, luksusowej scenerii.

HedoniSPA zadba o Waszą relaksację, ukoi skołatane nerwy. Szef Kuchni restauracji „Czarna Owca” zatroszczy się o Wasze podniebienia i z pewnością zaskoczy Was umiejętnością łączenia tradycyjnej góralskiej kuchni z najnowszymi trendami kulinarnymi. Bez względu na porę i aurę, niezależnie czy wybierzecie się do nas z rodziną czy tylko we dwoje, z grupą przyjaciół czy w towarzystwie współpracowników, na miejscu czeka Was czysta przyjemność i moc wrażeń dla ciała, ducha i zmysłów.

Dzieci są najważniejsze

Jak przystało na obiekt przyjazny rodzinom z dziećmi, nasz hotel oferuje szereg atrakcji dla najmłodszych. Zaczynając od hotelowej Sali Zabaw, przez oblegany w sezonie plac zabaw z widokiem na góry i nabrzeże Popradu aż po JuniorSPA z bogatą ofertą zabiegów i bezpiecznych seansów saunowych dla najmłodszych. Ponadto w trosce o najwyższy komfort rodziców z dziećmi zapewniamy opiekę wykwalifikowanej niani, która zajmie się Waszymi podopiecznymi i pozwoli Wam na chwilę relaksu i zapomnienia podczas rodzinnego pobytu w hotelu "Piwniczna".

Poznajmy się bliżej...

Nagrody

  • nagroda1​​
  • nagroda2
  • nagroda3
  • nagroda4
  • nagroda5

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij