Rezerwacja
Menu

Sprawdź termin

19 Sty '22
20 Sty '22
Rezerwacja
Rezerwacja jest chwilowo niedostępna.
Zapraszamy do kontaktu z recepcją
Zapytaj o ofertę
Oferty specjalne Kup voucher
Kup voucher

Strefa wellness

Więcej

Wierzymy, że każdy z nas w głębi duszy jest hedonistą. HedoniSPA stworzono z myślą o ludziach uwielbiających przyjemności, którzy znają swoje potrzeby i chętnie je zaspokajają. Zgodnie z naszą filozofią stworzyliśmy miejsce, w którym satysfakcja jest na wyciagnięcie ręki, a relaksująca atmosfera otacza z każdej strony. Pokochasz tu być!

HedoniSPA zaprasza codziennie:

Strefa basenowa i grota solna (tekstylna, dostępna dla wszystkich gości):

Strefa czynna od poniedziałku do piątku od 9:00 do 21:00 oraz w sobotę i niedzielę od 8:00 do 21:00.

W tej wyjątkowej strefie znajdują się baseny, do których wpadają trzy czterometrowe wodospady w bezpośrednim sąsiedztwie otwartego ognia.
 

Strefa saun i łaźni z jacuzzi i prysznicami wrażeń (po godzinie 17:00 beztekstylna, dostępna dla gości powyżej 18. roku życia):

Strefa czynna od niedzieli do czwartku w godz. 14:00-21:00; w piątki i soboty od 14:00 do poźnych godzin nocnych w ramach nocy saunowych.

Naga, intymna strefa saun, łaźni, term, tężni, specjalnych wanien, lodopadów, studni zanurzeniowej i niesamowitego prysznica wrażeń.

Jacuzzi dla dzieci oraz dla osób w strojach kąpielowych dostępne jest w godzinach 14:00-16:00 (podczas wakacji 14:00-17:00), po tych godzinach obowiązuje zakaz strojów kąpielowych.

Dla gości naszego Hotelu przygotowaliśmy specjalne atrakcje:

 • Noce saunowe, podczas których organizujemy 10-15-minutowe ceremonie, a w ich trakcie saunamistrzowie roztaczają wkoło wonne aromaty, wachlują gości baranimi skórami, rzucają śnieżkami z lodem i skraplają wodą za pomocą brzozowych witek.

Piątki, soboty od 20:00. Wstęp: 120,00 zł/ osoba. Dla gości Hotelu Piwniczna SPA & Conference nocujących w obiekcie wstęp jest BEZPŁATNY. Gwarantowane wejście na 3 seanse saunowe.

Podczas nocy saunowych po 22:00 cała strefa HedoniSPA jest strefą BEZTEKSTYLNĄ.

 • Sauny dla dzieci – specjalne seanse i atrakcje dla najmłodszych codziennie od 14:00 do 17:00 czytaj więcej >>
  (poza ww. godzinami saunarium jest niedostępne dla dzieci)

W HedoniSPA przeprowadzane są seanse i noce saunowe, rytuały Rasul, ceremonie Hammam oraz zabiegi. Szczególnie polecamy HedoniPAKIETY.

Ponadto HedoniSPA wyposażono w stanowisko DJ-a, system nagłośnienia i projektor, dzięki którym na specjalne życzenie gości możliwe jest zorganizowanie bikini party lub SPA na obcasach, imprez podczas których serwowane są najlepsze HedoniDRINKI na świecie! Szczegółowych informacji udziela Recepcja HedoniSPA.

HedoniSPA krok po kroku:

W HedoniSPA saunowanie odbywa się zgodnie z najwyższą kulturą saunowania. W związku z czym w trosce o Wasze zdrowie, komfort i higienę nasze sauny, łaźnie i jacuzzi są pomieszczeniami beztekstylnymi – wchodzimy do nich bez stroju kąpielowego (do saun i łaźni bez względu na porę dnia).

Baseny

 • Basen z atrakcjami – dostarcza wielu wrażeń (wyposażony w natryski, masaż boczny, przeciwprąd (tajfun), leżankę powietrzną.
 • Basen solankowy – ośmiostanowiskowy, wypełniony słoną wodą, zbliżoną właściwościami do wody morskiej, która koi i regeneruje skórę, a także pomaga w leczeniu schorzeń dermatologicznych oraz łagodzi bóle reumatyczne, mięśniowe i nerwobóle.
 • Basen dla dzieci – bezpieczny, bo odpowiednio przystosowany do potrzeb najmłodszych (zabawę w wodzie urozmaici wodny jeżyk).
 • Jacuzzi – doskonale odpręża i relaksuje, rozluźnia ciało, pomaga zwalczać bóle mięśni, pleców, wspomaga regenerację po urazach.

Sauny

Do saun suchych zabieramy ręcznik i kilt, którymi można okryć się w saunie. W saunie fińskiej każda naga część ciała musi stykać się z ręcznikiem.

Sauna fińska (sucha, tutaj odbywają się ceremonie naparzania – seanse saunowe) – wspomaga oczyszczanie organizmu i hartuje, a dodatkowe wrażenia z pobytu w saunie potęgują seanse aromatyczne. Podczas seansów co godzinę saunamajster wykonuje niezwykły spektakl z użyciem naturalnych aromatycznych olejków o działaniu terapeutycznym oraz odpowiednio dobranej muzyki.

Sauna sucha TV – łączy tradycyjne działanie, czyli oczyszczanie i hartowanie organizmu, co gwarantuje niesamowite odczucia i doskonałe odprężenie.

Łaźnie

Korzystając z łaźni parowych, ręczniki i kilty zostawiamy na zewnątrz.

Łaźnia parowa – ma dobroczynny wpływ na układ oddechowy oraz na skórę, która dzięki seansowi parowemu staje się lepiej ukrwiona i nawilżona. A ponadto hartuje organizm, rozgrzewa ciało i wspaniale odpręża.

W łaźni parowej wykonywane są zabiegi Rasul.

Łaźnia parowa solna (tężnia termalna) – połączenie inhalacji solnej z kąpielą parową, która wspaniale odpręża i działa leczniczo na układ oddechowy.

Atrakcje

 • Prysznice wrażeń z aromaterapią – dzięki zróżnicowanym temperaturom i kierunkom wodnych strumieni, wzbogaconym efektami zapachowymi i wizualnymi, przenoszą w ciepły tropikalny las lub na chłodny biegun polarny.
 • Jacuzzi – dostarcza przyjemnych wrażeń, może mieć działanie rehabilitacyjne.
 • Studnia zanurzeniowa z lodopadem – wypełniona zimną wodą zapewnia prawidłowe schłodzenie organizmu po pobycie w saunach i łaźniach.
 • Wypoczywalnie – idealne przed pobytem w innych obiektach HedoniSPA, relaksują i przygotowują ciało do zabiegów lub odprężają po nich, zapewniając łagodne przejście ze strefy relaksu do codziennego funkcjonowania naszego organizmu.
 • Grota solna – jej morski mikroklimat wspomaga leczenie chorób układu oddechowego, a także dolegliwości układu krążenia czy pokarmowego. Zabiegi w grocie solnej wskazane są również w leczeniu chorób alergicznych, dermatologicznych, nerwic i stanów depresyjnych.

Nagrody

 • nagroda1​​
 • nagroda2
 • nagroda3
 • nagroda4
 • nagroda5

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij