Rezerwacja
Menu

Sprawdź termin

13 Sie '20
14 Sie '20
Rezerwacja
Rezerwacja jest chwilowo niedostępna.
Zapraszamy do kontaktu z recepcją
Zapytaj o ofertę
Oferty specjalne Kup voucher

Restauracja

Więcej
Wirtualny spacer

Hotel Piwniczna SPA & Conference sięga do miejscowej tradycji nie tylko w kwestii wystroju wnętrz. Tradycja stanowi także fundament hotelowej restauracji.

Serwowane w „Czarnej Owcy” menu opiera się na  powszechnie praktykowanych kiedyś przez Łemków recepturach. Jednocześnie przyrządzane u nas potrawy nie odstają od współczesnych trendów gastronomicznych. Kuchni restauracyjnej szefuje doświadczony, rozpoznawalny na Nowosądecczyźnie kucharz, który doskonale zna regionalne menu. 
Restauracja Czarna Owca to jedyny obiekt gastronomiczny w Piwnicznej-Zdroju oferujący turystom specjały z pogranicza kuchni beskidzko-łemkowskiej.
Restauracja Czarna Owca to także dwa malownicze tarasy nad brzegiem Popradu, na których można rozkoszować się naszą kuchnią i wspaniałymi widokami.

Godziny otwarcia:

niedziela - czwartek: 13:00 - 21:00 

piątek - sobota: 13:00 – 22:00

Nagrody

  • nagroda1​​
  • nagroda2
  • nagroda3
  • nagroda4
  • nagroda5

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013

Unia Europejska
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij