Rezerwacja
Menu

Sprawdź termin

28 Sty '23
29 Sty '23
Rezerwacja
Rezerwacja jest chwilowo niedostępna.
Zapraszamy do kontaktu z recepcją
Zapytaj o ofertę
Oferty specjalne Kup voucher
Kup voucher

SUP na rzekach

Więcej

Czyli pływanie na desce z wiosłem. O ile sport ten w Polsce wciąż jest jeszcze niezbyt popularny, to za granicą ma już licznych fanów i amatorów.

SUP NA RZEKACH – standup paddleboarding, czyli pływanie na desce z wiosłem (podobnej do tej windsurfingowej, tyle że bez żagla), w pozycji wyprostowanej.
Tak się składa, że lokalizacja naszego hotelu i zamiłowanie do aktywności na powietrzu, w ślad za światowymi trendami, skłoniło nas do wypróbowania SUP na rzece Poprad. Od pierwszego spływu na desce rwącą, górską rzeką skutecznie zaszczepiamy miłość do tego wodnego sportu wśród naszych gości!

Tak oto powstała 1. na południu Polski baza SUP na Rzekach, która dziś jest silną konkurencją dla wybrzeża. W 2014 roku postanowiliśmy pójść o krok dalej i zdecydowaliśmy się na organizację Otwartych Mistrzostw Polski w SUP na Rzekach. Za nami dwie udane edycje pełne pozytywnych, sportowych emocji i rosnące grono mistrzów SUP na Rzekach.

To co jest w SUP najwspanialsze, to fakt, że pływanie na desce nie wymaga żadnego doświadczenia. Niezależnie od tego czy już kiedyś próbowaliście już swych sił w sportach wodnych czy też jesteście kompletnymi amatorami - po krótkim instruktażu poradzi sobie każdy! A każdy kto spróbuje, to z pewnością pokocha od razu, tak jak my!

Wypożyczalnia sprzętu znajduje się na Przystani tuż obok Hotelu.

Zobacz wszystkie

Nagrody

  • nagroda1​​
  • nagroda2
  • nagroda3
  • nagroda4
  • nagroda5

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij