Rezerwacja
Menu

Sprawdź termin

22 Kwi '21
23 Kwi '21
Rezerwacja
Rezerwacja jest chwilowo niedostępna.
Zapraszamy do kontaktu z recepcją
Zapytaj o ofertę
Oferty specjalne Kup voucher

Sport i rozrywka

Więcej
Wirtualny spacer

Położona w samym centrum Beskidu Sądeckiego Piwniczna-Zdrój to miejscowość turystyczno-wypoczynkowa. I jak każdy szanujący się ośrodek turystyczny ma w ofercie atrakcje zarówno dla miłośników sportu, rozrywki jak i kultury. 

Ponad połowa terenów Piwnicznej to lasy. Rozdziela je górska rzeka Poprad, idealna dla fanów desek SUP (stand up paddle board) jak i dla nieco mniej aktywnych osób, które wolą wejść na tratwę i oddać się w ręce flisaków. Hotel Piwniczna SPA & Conference  w pełni korzysta z uroków i walorów piwniczańskiego krajobrazu.

Po pierwsze z uwagi na swoje położenie – tuż nad brzegiem Popradu.

Po drugie, udostępniając swoim gościom nieodpłatnie rowery, a także wypożyczając sprzęt SUP, quady i buggy oraz skutery śnieżne. 

Po trzecie, jako że nie samym sportem turysta żyje, dokładając wszelkich starań, aby pobyt hotelowych gości upływał pod znakiem sportu i rozrywki! A ta w wydaniu hotelu to m. in. kino w saunie – seanse z projekcją 3D, czy muzykalne wieczory góralskie w restauracji "Czarna Owca", podczas których nasi goście siedzą, piją, jedzą i … Tupią nóżkami pod stołem. Bo przy muzyce kapeli góralskiej po prostu nie da się usiedzieć w miejscu.

Nagrody

  • nagroda1​​
  • nagroda2
  • nagroda3
  • nagroda4
  • nagroda5

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij