Rezerwacja
Menu

Sprawdź termin

13 Sie '20
14 Sie '20
Rezerwacja
Rezerwacja jest chwilowo niedostępna.
Zapraszamy do kontaktu z recepcją
Zapytaj o ofertę
Oferty specjalne Kup voucher

Hotel Piwniczna SPA & Conference Dzieciom!

Więcej
Drukuj

Hotel Piwniczna SPA&Conference wie, jak wymagające może być podróżowanie i wypoczywanie z małymi dziećmi. Dokładamy wszelkich starań, aby rodzinny wypoczynek w naszym hotelu dostarczał relaksu rodzicom oraz wesołej i przede wszystkim bezpieczenj rozrywki dzieciom. Dlatego na każdym kroku staramy się im to ułatwić, dostosowując przestrzeń hotelową do potrzeb najmłodszych. W każdej części naszego hotelu znajduje się coś, co ułatwi rodzicom opiekę nad dziećmi i nieco ich odciąży.

Recepcja

Już na dzień dobry w hotelowej recepcji oczekiwanie uprzyjemniają dzieciakom słodkie cukierki. Czasem załatwianie spraw w recepcji może się trochę przeciągać, dlatego w ramach nagrody za grzeczne oczekiwanie dla młodych gości przygotowaliśmy specjalne naklejki.

Restauracja Czarna Owca

Dużo pracy włożyliśmy w dostosowanie naszej restauracji do potrzeb najmłodszych. Przede wszystkim stworzyliśmy dla nich specjalne menu – nasze posiłki smakują nawet najbardziej zatwardziałym niejadkom, zwłaszcza kiedy są podawane na kolorowych naczyniach. Drugim atutem jest nowa forma naszych kart menu dla dzieci. Przygotowane zostały w formie kolorowanki, więc gdy rodzice mają ochotę posiedzieć przy restauracyjnym stole trochę dłużej, dzieci mają zajęcie i się nie nudzą. Oczywiście w pakiecie dostają kredki z hotelowym logo. Dla najmłodszych przygotowaliśmy też specjalne wysokie krzesełka, tak by było im w naszej restauracji jak najwygodniej.

Sala Zabaw

Sala Zabaw to miejsce stworzone w całości z myślą o dzieciach. Jest wyposażona w zabawki, książeczki, artykuły plastyczne i różne sprzęty których zadaniem jest umilanie najmłodszym czasu. W Sali znajduje się też telewizor z bajkami, na którym dzieciaki mogą śledzić losy swoich ulubionych bohaterów. W przypadku grup powyżej 10 osób na życzenie rodziców i za dodatkową opłatą organizujemy opiekę animatorów, którzy profesjonalnie zajmą się Waszymi pociechami organizując im czas w ciekawy i kreatywny  sposób (np. robiąc pamiątkowe kubki). Jest też możliwość organizacji mini przedstawień teatralnych na terenie naszego hotelu.

Plac zabaw

W słoneczne dni dzieciaki z chęcią wyjdą pobawić się na nasz zewnętrzny plac zabaw z huśtawkami, zjeżdżalnią i domkiem zabaw. Pod okiem rodziców mogą też skorzystać z jedynej piaszczystej plaży na brzegu Popradu – tu do dyspozycji są foremki, pilki, parasolki i inne zabawki.

Pokoje

Wszystkie pokoje hotelowe na prośbę rodziców doposażmy w gadżety niezbędne dla wygodnego i bezpiecznego wypoczynku z dziećmi. W hotelu dostępne są wanienki, nocniki, łóżeczka turystyczne, czajniki, podgrzewacze do butelek, zatyczki do kontaktu i nakładki ochronne na rogi stołów. W łazienkach znajdą Państwo szlafroki dla dzieci i antypoślizgowe maty do wanny. W nagłym wypadku mamy też termometry, zapewniamy kontakt do lekarza i apteki.

HedoniSPA

Atrakcji dla najmłodszych nie mogło oczywiście zabraknąć w HedoniSPA. Codziennie od 14.00 do 16.00 organizujemy specjalne seanse dla najmłodszych z nauką sanowania, po których młodzi adepci mogą uzyskać poświadczony medalem tytuł Małego Saunamistrza. W grocie solnej, ze względu na dobrą akustykę organizujemy seanse z czytaniem bajek, a na basenie różnorodne programy animacyjne. Dla dzieci dostępny jest brodzik, zabawki wodne i pieluszki do pływania. Przygotowaliśmy też specjalne masaże dla najmłodszych  Oparte są na technikach masażu Shantala a używane w trakcie zabiegów kosmetyki są specjalnie dostosowane do delikatnej skóry dzieci i mają wspaniałe owocowe zapachy. Więcej o zabiegach dla dzieci znajdziesz tutaj

Ważne informacje

Zameldowanie

od 14:00

Wymeldowanie

do 11:00

Odwołanie rezerwacji

Zmiany dotyczące przedpłaty i anulowania rezerwacji różnią się w zależności od wybranej oferty oraz terminu obowiązywania

Ważne informacje

Zameldowanie

od 14:00

Wymeldowanie

do 11:00

Odwołanie rezerwacji

Zmiany dotyczące przedpłaty i anulowania rezerwacji różnią się w zależności od wybranej oferty oraz terminu obowiązywania

Nagrody

  • nagroda1​​
  • nagroda2
  • nagroda3
  • nagroda4
  • nagroda5

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013

Unia Europejska
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij