Rezerwacja
Menu

Sprawdź termin

03 Gru '20
04 Gru '20
Rezerwacja
Rezerwacja jest chwilowo niedostępna.
Zapraszamy do kontaktu z recepcją
Zapytaj o ofertę
Oferty specjalne Kup voucher

Regulamin Karnetów

Więcej

REGULAMIN KARNETÓW

§ 1

Hotel Piwniczna SPA & Conference (zwany dalej Hotelem) oferuje w sprzedaży karnety, które uprawniają ich posiadaczy do korzystania z usług HedoniSPA na warunkach określonych w niniejszym Regulaminie oraz Regulaminie Hotelu i Regulaminie HedoniSPA.

§ 2

 1. Hotel posiada w ofercie karnet o wartości 250 zł, który uprawnia do skorzystania :
  1. z dziesięciu 2-godzinnych pobytów w HedoniSPA plus jednego, 11. wejścia gratis;
  2. ze strefy basenów w godzinach i dniach: od poniedziałku do czwartku w godzinach 09:00-21:00, w piątki w godzinach 9:00-20:00, w soboty w godzinach 8:00-20:00 oraz w niedziele w godzinach 8:00-21:00;
  3. z saun codziennie w godzinach 14:00 do 21:00 (z wyłączeniem udziału w seansach i nocach saunowych);
  4. zajęć aqua aerobiku.
 2. Karnet uprawnia do korzystania z usług wskazanych w § 2 ust. 1 wyłącznie osobę wskazaną na Karnecie (Posiadacz Karnetu).

§ 3

 1. Karnet jest ważny przez okres 2 miesięcy od dnia zakupu.
 2. Karnet należy wykorzystać w okresie jego ważności albowiem nie istnieje możliwość wykorzystania karnetu po upływie jego ważności.
 3. W przypadku gdy w okresie ważności Karnetu Posiadacz Karnetu nie wykorzysta wszystkich usług, do których Karnet upoważnia kwota stanowiąca równowartość niewykorzystanych usług nie podlega zwrotowi przez Hotel.
 4. Zabrania się odsprzedawania Karnetu osobom trzecim.
 5. Zakupiony karnet nie podlega zwrotowi.
 6. Hotel nie odpowiada za zgubienie lub uszkodzenie karnetu. W przypadku zgubienia bądź zniszczenia Karnetu nie ma możliwości wystawienia duplikatu.
 7. Karnet nie uprawnia do wejścia na weekendowe seanse i noce saunowe (w piątki i soboty).

§ 4

Zakup karnetu jest jednoznaczny z akceptacją Regulaminu HedoniSpa oraz regulaminu Hotelu Piwniczna SPA&Conference. Posiadacz Karnetu zobowiązany jest do ich przestrzegania .

Nagrody

 • nagroda1​​
 • nagroda2
 • nagroda3
 • nagroda4
 • nagroda5

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013

Unia Europejska
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij