Rezerwacja
Menu

Sprawdź termin

19 Lut '19
20 Lut '19
Rezerwacja
Rezerwacja jest chwilowo niedostępna.
Zapraszamy do kontaktu z recepcją
Zapytaj o ofertę
Oferty specjalne Kup voucher

Atrakcje

Więcej

Hotel Piwniczna SPA & Conference to jedyny butikowy hotel w stylu etno. Jego wyjątkowy charakter sprawia, że wydarzenia biznesowe: spotkania, konferencje, szkolenia czy wyjazdy integracyjne, również muszą być niezwykłe.

Dostępne na miejscu atrakcje takie jak: luksusowe SPA, jedyne w Europie HedoniSPA (mekka miłośników sauny), ze swoim stałym punktem programu w postaci seansów i weekendowych nocy saunowych (w sezonie zimowym - codziennie!), pozwoli Wam na relaks po wyczerpującym dniu pracy umysłowej, spotkaniu biznesowym czy innym ważnym wydarzeniu roboczego tygodnia.

Z kolei ekstremalne doznania, jakich w sezonie letnim dostarczą przejażdżki na quadach, buggy, rafting czy  lub SUP (z ang. stand up paddle boarding) na Popradzie, a zimą jazda na skuterach śnieżnych z pewnością ożywią nawet najbardziej znużone umysły.

Dodatkowym atutem przemawiającym za organizacją Państwa spotkania w naszym hotelu jest… Luksusowy  bus marki Mercedes-Benz, model Viano, którego oddajemy (nieodpłatnie) do wyłącznej dyspozycji uczestników szkoleń, konferencji i innych spotkań o charakterze biznesowym organizowanych w naszym hotelu.

Pobyty grupowe są u nas szczególnie mile widziane, dlatego przygotowaliśmy dla nich specjalna ofertę cenową.

Zapytania prosimy kierować na adres e-mail: maria.bogaczyk@hotelpiwniczna.pl.

Nagrody

  • nagroda1​​
  • nagroda2
  • nagroda3
  • nagroda4
  • nagroda5

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013

Unia Europejska
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij