Rezerwacja
Menu

Sprawdź termin

19 Lut '19
20 Lut '19
Rezerwacja
Rezerwacja jest chwilowo niedostępna.
Zapraszamy do kontaktu z recepcją
Zapytaj o ofertę
Oferty specjalne Kup voucher

W międzyczasie

Więcej

Hotel Piwniczna SPA & Conference nawiązuje do folkloru beskidzko-łemkowskiego wystrojem wnętrz, smakami restauracji „Czarna Owca” oraz promocją regionalnego rękodzieła.

Niemal w każdym kącie naszego hotelu podziwiać można dzieła lokalnych artystow. Część z nich jest na sprzedaż, no bo czy wyobrażacie sobie butikowy hotel bez… butiku? My też nie!

Hotelowi goście w czasie swojego pobytu mogą zrobić zakupy w butiku, oferującym unikatowe wyroby lokalnych artystów. Butik ten oferuje rękodzieła oraz ubrania cenionej podhalańskiej projektantki Anety Larysy Knap z pracowni Folk Design. Znajdą tu Państwo m. in. oryginalne dekoracje, bibeloty, biżuterię, wyszukane, ale i codzienne stroje z akcentem w stylu etno. Takie pamiątki z pobytu w jedynym w Polsce butikowym hotelu w stylu etno pozwolą Wam poczuć splendor folkloru w Waszych domach.

Hotel Piwniczna SPA & Conference, czyli najpierw relaks, potem zwiedzanie!

Sąsiedztwo znanych kurortów jak Krynica, Muszyna, słowackie Wyżnie Rużbachy czy Bardejów, a także dawna łemkowszczyzna z zachowanymi perłami architektury – cerkwiami greckokatolickimi – oraz stare zabytkowe miasta, Stary Sącz i Stara Lubownia, sprawiają, że nasz hotel jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy w przerwie od HeodniSPA, “Czarnej Owcy” czy mniej lub bardziej ekstremalnych atrakcji hotelu.

Każdy z nas jest inny. Dla każdego wypoczynek oznacza indywidualny sposób spędzania wolnego czasu. Góry, basen, spa, a także rozrywka i kultura, w tym nawet udane zakupy – wierzymy, że udany pobyt to taki, który pozwoli każdemu z naszych gości zakosztować przynajmniej jednej z tych atrakcji. 

Choćby w międzyczasie, podczas rozkosznego nicnierobienia...

Nagrody

  • nagroda1​​
  • nagroda2
  • nagroda3
  • nagroda4
  • nagroda5

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013

Unia Europejska
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij