Rezerwacja
Menu

Sprawdź termin

19 Lut '19
20 Lut '19
Rezerwacja
Rezerwacja jest chwilowo niedostępna.
Zapraszamy do kontaktu z recepcją
Zapytaj o ofertę
Oferty specjalne Kup voucher

Sport

Więcej

Hotel Piwniczna SPA & Conference ma w zanadrzu szereg atrakcji dla poszukiwaczy mocnych wrażeń i emocji.

Zaczynając od sportów letnich – deski SUP, rowery, rafting Doliną Popradu, siatkówka plażowa oraz quady i buggy (wersja sportowa quadów) - godne polecenia także w sezonie przejściowym, przez zajęcia aerobicu i aqua aerobicu prowadzone w hotelu, aż po sporty zimowe – narty i skutery śnieżne! Te ostatnie są szczególnie oblegane w czasie białej aury, gdyż region Piwnicznej, poza czynnymi, znanymi w całej Polsce stacjami narciarskimi (Ryterski Raj, Dwie Doliny) uważany jest za wyjątkowo ciekawy pod względem atrakcyjności oraz dostępności tras dla skuterów śnieżnych.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy, hotelowo-sportowy rozkład jazdy:

 • SUP na rzekach – Hotel Piwniczna SPA & Conference, to pierwsza na południu Polski baza do SUP na rzekach! SUP (z jęz. ang. stand up paddle) to obecnie najszybciej rozwijający się sport wodny na świecie. SUP to podobna do windsurfingowej deska, jednak pozbawiona żagla. Zamiast niego w dłoniach trzyma się wiosło, co całkowicie uniezależnia od warunków pogodowych takich jak wiatr czy fale. Ceny wypożyczalni* (deska wraz z kapokiem):
  - spływ krótszą trasą ( 5 km ): 50,00zł/os.
  - spływ dłuższą trasą ( 8 km ): 100,00zł/os.

  - wypożyczenie pianki: 20,00 zł/ szt.
  - Trening przy Hotelu: 30,00 zł/ godz.

*Podane ceny zwierają transfer gości wraz z ekwipunkiem do miejsca startu spływu.

 • Rafting – ekscytujący spływ pontonami po rwących wodach Popradu. Świetny pomysł na rodzinną rozrywkę albo firmowy wyjazd integracyjny. Cena spływu z instruktorem/przewodnikiem: 400,00zł/ponton (6 osób).
 • Quady – szybkie, zwrotne, ekstremalne! Cena za wynajem: od 200,00 zł/h (w zależności od pojemności silnika). OFERTA AKTUALNIE NIEDOSTĘPNA 
 • Quady sportowe (tzw. buggy) – zwinne, gwarantujące naprawdę mocne przeżycia. Cena za wynajem: 350,00 zł/h. OFERTA AKTUALNIE NIEDOSTĘPNA 
 • Skuter Peugeot Speedfight – francuska marka, wiatr we włosach i… Klimat “rzymskich wakacji” gwarantowany!  Cena za wynajem: 150 zł/h. Wymagane prawo jazdy kat. B.
 • Rowery – wypożyczalnia rowerów jest dostępna bezpłatnie (do 2h dziennie) dla gości Hotelu Piwniczna SPA & Conference.
 • Skutery śnieżne – zimowa sceneria, duża szybkość, wspaniałe widoki – czyli skutery śnieżne w Piwnicznej-Zdroju.
  Cena za wynajem: 250,00 zł/h.
 • Narty, snowboard – w odległości zaledwie 10 km od Hotelu Piwniczna SPA & Conference znajduje się stacja narciarska „Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla”. Jest to jedna z najnowocześniejszych stacji narciarskich w Polsce. Jej unikalny klimat (temperatura jest średnio o 4 stopnie niższa niż w pobliskich miejscowościach) decyduje o tym, że panują tutaj doskonałe warunki narciarskie, a śnieg utrzymuje się bardzo długo – od listopada do kwietnia. 10 wyciągów o łącznej długości 15 km: 2 wyciągi krzesełkowe, 6 wyciągów orczykowych oraz 2 wyciągi linkowe, zajmujących obszar o powierzchni ponad 100 ha, co zapewnia wysoki komfort i przepustowość stacji nawet w szczycie sezonu narciarskiego.

A także, niezależnie od pogody, dla zdrowia i dobrego samopoczucia, w Piwnicznej zawsze można wybrać się na pieszą wycieczkę, eksplorując tutejsze szlaki górskie lub trening z kijkami do nordic walking.

 • UWAGA! Nowa hala widowiskowo-sportowa w Piwnicznej-Zdroju już OTWARTA! Fani sportów halowych mogą dodatkowo korzystać ze ścianki wspinaczkowej i salki fitness. Rezerwacje przyjmowane są pod numerem tel.: +48 608427996.

 

Nagrody

 • nagroda1​​
 • nagroda2
 • nagroda3
 • nagroda4
 • nagroda5

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013

Unia Europejska
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij