Rezerwacja
Menu

Sprawdź termin

19 Lut '19
20 Lut '19
Rezerwacja
Rezerwacja jest chwilowo niedostępna.
Zapraszamy do kontaktu z recepcją
Zapytaj o ofertę
Oferty specjalne Kup voucher

Relaks

Więcej

Jak relaks w Hotelu Piwniczna SPA & Conference to tylko w HedoniSPA! Tylko tyle i aż tyle w jednym miejscu, usytuowanym w podziemiach hotelu. 

HedoniSPA stwarza warunki do pełnej, niezakłóconej niczym relaksacji. Wskazuje, jak przyjemnie można spędzić czas, oddając się rozkoszom  płynącym z doznań wody, światła i powietrza. Zobacz Hedoni SPA.
Dla gości Hotelu Piwniczna SPA & Conference łączących pobyt w spa z noclegiem w hotelu strefa HedoniSPA dostępna jest bezpłatnie. 

Latem spragnionych słońca zapraszamy do korzystania z jedynej piaszczystej plaży w górach. Swoisty „plażing” nad Popradem, na hotelowych leżakach, z orzeźwiającym napojem w dłoni, pozwala poczuć klimat odległych śródziemnomorskich resortów… W słoneczne dni relaks na powietrzu umożliwiają również 2 widokowe tarasy – jeden tuż przy restauracji, drugi – nad samą rzeką. Będąc w Hotelu Piwniczna SPA & Conference, można też relaksować się np. ćwicząc jogę na desce SUP lub udając się na spływ Popradem – na deskach lub na tratwie. Baza flisaków znajduje się tuż przy hotelowej plaży.

Niezależnie od pogody czy sezonu, wychodząc poza mury naszego hotelu, można udać się na górską wycieczkę – pieszo, w stylu nordic-walking lub rowerem. Położony niemal w samym centrum Piwnicznej Leśny Park Zdrojowy (Góra Kicarz) jest wprost idealną bazą wypadową dla wszystkich wędrowców.

Ponadto prawdziwą gratką dla turystów są też: Wieża Widokowa na Eliaszówce oraz Chata Magóry.

Pierwsza z atrakcji – zlokalizowana za górami, za lasami, za rozległymi polanami, to wysoka na 20 m wieża widokowa, która pozwala dojrzeć… Sprawdźcie sami co! 

Druga to stara, góralska chata - doskonały pomysł na wycieczkę na quadach (zimą – na skuterach śnieżnych). Po przybyciu do górskiej chaty zapraszamy na ognisko i nocleg w swojskich wnętrzach. Rano, po śniadaniu, powrót do hotelu.

Szczegółowych informacji o organizowanych przez hotel atrakcjach turystycznych udzieli Państwu Recepcja pod nr tel.: 18 262 06 06.

Nagrody

  • nagroda1​​
  • nagroda2
  • nagroda3
  • nagroda4
  • nagroda5

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013

Unia Europejska
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij