Rezerwacja
Menu

Sprawdź termin

18 Lis '18
19 Lis '18
Rezerwacja
Rezerwacja jest chwilowo niedostępna.
Zapraszamy do kontaktu z recepcją
Zapytaj o ofertę
Oferty specjalne Kup voucher

Wydarzenia

Więcej

09 Gru

Podróże Saunowe z Olą Ziętek

Zapraszamy w sobotę do HedoniSpa na podróżniczą noc saunową, gdzie w pięć godzin zabierzemy Was do różnych miejsc na świecie. 

Zapraszamy w sobotę do HedoniSpa na podróżniczą noc saunową, gdzie w pięć godzin zabierzemy Was do różnych miejsc na świecie. 
Piękne zapachy, odprężająca muzyka i nasz saunamistrz Tomasz oraz Gość Specjalny: Aleksandra Ziętek wprowadzą Was w nastrój upragnionego relaksu. 
Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ekskluzywne peelingi ciała przeprowadzane w łaźniach parowych oraz poczęstunki, które będą dostępne na barze basenu. Przed hotelem czeka na Was strefa relaksu, gdzie możecie się udać podczas trwania nocy saunowej i odpocząć. Rozpalone też tam będzie ognisko, można zakupić zestaw grillowy (10zł/os).

Plan nocy:

20:00 W krainie Wikingów * Ola

20:30 Dotyk oceanu - peeling solno-olejowy z dodatkiem mięty w łaźni parowej. Prosimy o wcześniejsze zapisy na seans, liczba miejsc ograniczona.

21:00 Karnawał w Rio ** Tomek

22:00 Miasta Ameryki *** Ola

22.30 Hibiskus - seans z peelingiem solnym, hibiskusem, walerianą i serdecznikiem w łaźni rzymskiej. Promocyjna cena 60 zł. Prosimy o wcześniejsze zapisy na seans. 

23:00 Wild Africa** Tomek

00:00 Daleki Wschód * Ola


Rezerwacji można dokonywać pod numerem +48 18 44 44 0 44 lub mailowo: hedonispa@hotelpiwniczna.pl
Cena 80 zł/os
W cenie wejścia - wypożyczenie pareo i ręcznika.

ZAPRASZAMY!!!

Zobacz wszystkie

Nagrody

  • nagroda1​​
  • nagroda2
  • nagroda3
  • nagroda4
  • nagroda5

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013

Unia Europejska
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij